Екипа Центра за развој пољопривреде и села узела је учешће на традиционалном, 21. по реду Бориковом пикнику, који је и ове године испред култне бањалучке дворане окупио бројне заљубљенике у традицију, дружење и гастрономију. Наш тим се ове суботе опробао у ономе што најбоље зна – спајању правих домаћих укуса кроз такмичење у припреми котлића.
Главну куварску палицу и улогу мајстора за котлићем ове године је преузео наш колега Жељко Новковић, којем се остатак тима срдачно захваљује на великом труду, доброј енергији и изврсно припремљеном јелу које је одушевило присутне.
Ова манифестација била је одлична прилика за јачање колегијалних веза и тимског духа ван свакодневних пословних обавеза.
Наш такмичарски штанд обишао је и директор Центра Бојан Пећанац, који је заједно са бројним колегама издвојио слободно вријеме како би пружио подршку тиму током цјелодневног такмичења.
Учешће на овој манифестацији потврђује опредјељеност Центра за активну подршку локалним друштвеним и традиционалним догађајима који повезују заједницу. Кроз овакве активности, колектив Центра наставља да промовише потенцијале нашег поднебља.



