Подршка домаћим произвођачима кроз заједничке активности Центра и ФК “Борац”

Данас су представници ФК „Борац“ – директор клуба Дејан Чато и потпредсједник Богољуб Зељковић, посјетили Центар за развој пољопривреде и села Бања Лука и нашу „Крајишку кућу“. У разговору са руководством Центра, предвођеним директором Бојаном Пећанцем, отворено је поглавље једне сјајне будуће сарадње, а све поводом великог јубилеја – 100 година постојања ФК „Борац“. Главна […]