У просторијама Центра одржан је састанак директора Бојана Пећанца са пољопривредним произвођачима из околних општина и градова који су кооперанти бренда Крајишка кућа.
Овај сусрет потврдио је заједничку посвећеност очувању и јачању аутентичног домаћег бренда кроз још ближу сарадњу институција и самих произвођача на терену. Посебно нас радује што ћемо на Дан града Бања Лука, 22. априла, када Крајишка кућа прославља свој шести рођендан, организовати сајамску манифестацију на којој ћемо заједнички обиљежити овај значајан јубилеј.
Током разговора чули смо бројне конструктивне савјете произвођача како бисмо заједнички унаприједили наш бренд и додатно побољшали његову препознатљивост. У наредном периоду планиран је директан обилазак газдинстава, као и разговори са начелницима и градоначелницима локалних заједница из којих долазе наши кооперанти.
Циљ је да се кроз заједничко дјеловање и повезивање свих нивоа власти пружи максимална подршка домаћим произвођачима у њиховој производњи и свакодневном раду.
Крајишка кућа наставља да буде сигурно мјесто за пласман квалитетних домаћих производа, а јачање ове мреже кроз стални дијалог гарантује стабилност и успјешну будућност за све наше пољопривреднике.


